Financování mobilních domů

Ceny mobilních domů se liší podle velikosti a úrovně výbavy. Přemýšlíte, jak budete financovat koupi mobilního domu? Nejoptimálnější je mít hotovost k dispozici, což mívá ovšem málokdo. Na mobilní dům si bohužel nemůžete vzít hypotéku, jelikož podle zákona, je to věc movitá. Je však řada dalších způsobů, jak zajistit finance ke koupi. Lze si vzít úvěr, nebo půjčku do potřebné výše, jako například bezúčelová půjčka od banky, nebo americká hypotéka.

Vybrali jste si z naší nabídky ten správný mobilní dům, ale aktuálně nedisponujete potřebnou hotovostí? Nevadí! I na tyto případy jsme mysleli předem a pro naše zákazníky připravili řešení této situace. Můžeme vám zprostředkovat nabídku financování pomocí společnosti ESSOX s.r.o., která si za dobu své existence získala pozici jedné z nejvýznamnějších nebankovních společností. Na počkání vám vyřídíme úvěr za velmi příznivých podmínek. Úvěr se vyřizuje on-line, takže se ihned dozvíte, zda na úvěr dosáhnete. Sami, podle svých možností, si zvolte výši akontace a počet splátek v rozmezí 18 -72 měsíců. Možnost předčasného ukončení úvěru, po dohodě s ESSOX s.r.o.

Klientem může být občan ČR starší 18 let, s trvalým příjmem ze zaměstnání, důchodce, rodič na mateřské dovolené, pobírající příspěvek z péče za osobu blízkou, OSVČ (fyzická osoba) podnikající déle než 3 měsíce, právnická osoba podnikající minimálně 1 rok. V případě zájmu o tento způsob financování je potřeba si připravit následující doklady:

 • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, nebo rodný list).
 • Zaměstnanec: potvrzení příjmu, potvrzení adresy (formou jakékoliv faktury za energie, nájem, telefon, nebo výpisu z bankovního účtu).
 • Fyzická osoba, podnikatel, OSVČ: živnostenský list, kopie potvrzeného posledního daňového přiznání, potvrzení adresy (formou jakékoliv faktury za energie, nájem, telefon, nebo výpisu z bankovního účtu).
 • Právnická osoba: kopie potvrzeného posledního daňového přiznání, výpis z obchodního rejstříku, potvrzení adresy (formou jakékoliv faktury za energie, nájem, telefon, nebo výpisu z bankovního účtu).
 • Důchodce: potvrzení o příjmu (výplatní doklad o důchodu), výměr důchodu, potvrzení adresy (formou jakékoliv faktury za energie, nájem, telefon, nebo výpisu z bankovního účtu).
 • Rodič na mateřské dovolené: oznámení o přiznání rodičovského příspěvku, doklad pro ověření adresy (formou jakékoliv faktury za energie, nájem, telefon, nebo výpisu z bankovního účtu).

Chci pomoc s financováním mobilheimu

Proč zvolit mobilní dům od nás?

Dopravíme
po ČR zdarma

Montáž
máte v ceně

Poradíme
výhodné financování

Máme domy
po 1. majiteli

 • Zajistíme opravy
 • Vyměníme rozvody elektroinstalace, vody i odpadů
 • Revitalizujeme domek
 • Vyrobíme vám terasu
 • Nainstalujeme topení

Potřebujete mobilní dům? Nebo se na něco zeptat? Od toho tu jsme.