Financování mobilních domů

 

Pořiďte si váš nový mobilheim na splátky

Ceny mobilních domů se liší podle velikosti a úrovně výbavy. Přemýšlíte, jak budete financovat koupi mobilního domu? Nejoptimálnější je mít hotovost k dispozici, což mívá ovšem málokdo. Na mobilní dům si bohužel nemůžete vzít hypotéku, jelikož podle zákona, je to věc movitá. Je však řada dalších způsobů, jak zajistit finance ke koupi. Lze si vzít úvěr, nebo půjčku do potřebné výše, jako například bezúčelová půjčka od banky nebo americká hypotéka a mobilheim si jednoduše pořídit na splátky.

Vybrali jste si z naší nabídky ten správný mobilní dům, ale aktuálně nedisponujete potřebnou hotovostí? Nevadí! I na tyto případy jsme mysleli předem a pro naše zákazníky připravili řešení této situace. Můžeme vám zprostředkovat nabídku financování pomocí společnosti ESSOX s.r.o., která si za dobu své existence získala pozici jedné z nejvýznamnějších nebankovních společností. Na počkání vám vyřídíme úvěr za velmi příznivých podmínek. Úvěr se vyřizuje on-line, takže se ihned dozvíte, zda na úvěr dosáhnete. Sami, podle svých možností, si zvolte výši akontace a počet splátek v rozmezí 18 -72 měsíců. Možnost předčasného ukončení úvěru, po dohodě s ESSOX s.r.o.

Klientem může být občan ČR starší 18 let, s trvalým příjmem ze zaměstnání, důchodce, rodič na mateřské dovolené, pobírající příspěvek z péče za osobu blízkou, OSVČ (fyzická osoba) podnikající déle než 3 měsíce, právnická osoba podnikající minimálně 1 rok. V případě zájmu o tento způsob financování je potřeba si připravit následující doklady:

Mám zájem o mobilheim na splátky

Podívat se na aktuální nabídku mobilheimů

Proč zvolit Mobilní dům od nás

icon

Vykoupíme
váš mobilheim

icon

Mobilní domy
na objednávku

icon

Dopravíme do 100 km
od Olomouce zdarma

icon

Montáž
máte v ceně

  • Zajistíme opravy
  • Vyměníme rozvody elektroinstalace, vody i odpadů
  • Revitalizujeme domek
  • Vyrobíme vám terasu
  • Nainstalujeme topení

Potřebujete mobilní dům? Nebo se na něco zeptat? Od toho tu jsme

logo

MOBILNÍ DOMY OLOMOUC

Stará Přerovská 790/15

779 00 Olomouc -Holice

ico+420 603 846 543

icodomy@steraauto.cz

Postaráme se o vaše data. Přečtěte si naše ochr. os. údajů..

*Povinná pole