Zateplení mobilních domů

Mobilní domy jsou u nás stále populárnější, pro své jedinečné vlastnosti i cenovou dostupnost. Mobilní dům lze přizpůsobit parametrům trvalého bydlení, typu podnikání i extrémním klimatickým podmínkám. Oblíbeným a vyhledávaným řešením je zakoupit starší mobilní dům a ten revitalizovat. Vývoj jde dopředu i při inovaci mobilních domů. Zateplené mobilní domy odolají i extrémním mrazům, navíc jsou energeticky nenáročné a skvěle vypadají.

Se zaptelením i opravami vašeho nového mobilního domu vám rádi pomůžeme.

Jak zateplení probíhá?

Pořídili jste si mobilní dům a chtěli byste v něm bydlet celoročně? Pokud se rozhodnete mobilní dům využívat i v chladných zimních měsících, nebo k celoročnímu bydlení, bude potřeba provést jeho zateplení. Důkladným zateplením lze mobilní dům přizpůsobit parametrům trvalého bydlení i extrémním klimatickým podmínkám. Kvalitní izolace u mobilních domů je velmi důležitá a rozhodně by neměla být podceňována. Pro dosažení optimálního zateplení je potřeba řešit tepelnou izolaci celého domu. Standardně se tedy zateplují stěny, podlaha i střecha, popř. konstrukce nové střechy. Neboť i těmito plochami dochází k nemalým únikům tepla. Je pouze na vás, v jakém rozsahu izolace provedete. S dokonalým zaizolováním souvisí i výměna jednoduchých oken a dveří.

Mezi hlavní výhody, které kvalitní zateplení přináší, je možnost pohodlného celoročního bydlení a také výrazné snížení nákladů na vytápění. Revitalizace dokáže přizpůsobit mobilní dům i po estetické stránce vašim představám a výrazné prodloužení životnosti stavby. Nemusíte se tedy obávat, že by život v mobilním domě přinášel méně komfortu, než například v běžné dřevostavbě.

Revitalizace staršího mobilního domu přináší mnoho možností, stačí si jen vybrat. Zajistíme pro vás kvalitní zateplení stěn, podlahy a stropů, popřípadě konstrukcí střechy certifikovaným zateplovacím systémem. K zateplení izolování domu se nejčastěji používají klasické stavební materiály jako vata, polystyren, ale doporučujeme moderní izolační materiály jako jsou PIR panely, fenolitickou pěnu popř. speciální izolační folii Lupotherm. Při takovéto rekonstrukci je navíc možné změnit vzhled mobilního domu podle svých představ, opatřit plastovým venkovním obložením v celé škále imitací od dřevěných obkladů až po fasádu či omítkou atd. Revitalizace staršího mobilního domu přináší mnoho možností, záleží pouze na vašich představách.

Vyberte si u nás váš nový mobilní dům. O vše ostatní, od instalace až po financování, se rádi postaráme.

Podívat se na aktuální nabídku mobilheimů

Proč zvolit Mobilní dům od nás

icon

Vykoupíme
váš mobilheim

icon

Mobilní domy
na objednávku

icon

Dopravíme do 100 km
od Olomouce zdarma

icon

Montáž
máte v ceně

  • Zajistíme opravy
  • Vyměníme rozvody elektroinstalace, vody i odpadů
  • Revitalizujeme domek
  • Vyrobíme vám terasu
  • Nainstalujeme topení

Potřebujete mobilní dům? Nebo se na něco zeptat? Od toho tu jsme

logo

MOBILNÍ DOMY OLOMOUC

Stará Přerovská 790/15

779 00 Olomouc -Holice

ico+420 603 846 543

icodomy@steraauto.cz

Postaráme se o vaše data. Přečtěte si naše ochr. os. údajů..

*Povinná pole